Më mbaj mend (për 1 muaj)

Jennifer Lopez - Dame Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Baby
Me atrapas
Me enloqueces
Con tu cuerpo me tienes
Justo en el punto que quieres
Donde el alma se pierde
Baby
Provocando yo se muy bien
Lo que esta pensando
Ahora sabes lo que yo estoy sintiendo
Me vuelves loca con tu
Cruel movimento
Como quisiera con mis labos tocarte
Acariciarte
Seducirte y amarte

Coro:
Oh baby
Please
Dame dame dame
Quiero sentir
Dame dame dame
Todo de ti
Quiero quiero quiero
Perderme en tu pasion y tu deseo
Dame dame dame

Me llamas
Me dices que me quieres
Y que me das la vida solo por tenerme
Te pido un poco mas de tu tiempo
No mes ve que estoy muriendo
Tan solo por un beso

Es urgente tenerte en mis brazos
sin ti me voy hundiendo despacio
Que mas de sino es para siempre
Lo que sientes
Solo se que solo al mirate quiero tenerte
Ponme aquello que quieras cuando quieras
Si no es amor basta con tu pasionNuk kemi video për këtë këngë.
Jennifer Lopez - Dame
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dame".
3. Video është e këngës "Dame", por nuk këndohet nga Jennifer Lopez.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Jennifer Lopez:


Komente 0