Më mbaj mend (për 1 muaj)

Jennifer Lopez - Play Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Could wait all night and day
To go to a party
Sit down and wait
Give my request to the DJ
'Cause my song he's gotta play
And when I hear that beat
I get my body up out my seat
Grab a guy and move my feet
He's playin' my song

Play, come on
Play that song
Play it all night long
Just turn it up and turn me on
Play, come one DJ
Play that song
You that it turns me on
Just turn it up and turn me on

I don't care if everybody gone
Turn it up
'Cause it turns me on
Keep dancin' all night long
It feels so good that it can't be wrong
I get the chills up and down my spine
Whenever I hear that song of mine
When it stops better press rewind
Let me hear it
One more time

Play, come on
Play that song
Play it all night long
Just turn it up and turn me on
Play, come one DJ
Play that song
You that it turns me on
Just turn it up and turn me onNuk kemi video për këtë këngë.
Jennifer Lopez - Play
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Play".
3. Video është e këngës "Play", por nuk këndohet nga Jennifer Lopez.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Jennifer Lopez:


Komente 0