Më mbaj mend (për 1 muaj)

Jennifer Lopez - Adios Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Hoy he venido a despedirme
A hablar de tantas cosas que nunca quisiste oirme
Y ya no quiero mas excusas
Tu nunca tienes tiempo se te escapo la musa

Adios, Adios
Me voy, Adios
Y no me dejas ni tan solo la esperanza
Adios, amor, adios

Si hay una lagrima en mis ojos
Es que voy recogiendo de mi vida los trozos
Si hemos jugado a una aventura
Nos hemos embriagado con tragos de locura

Adios, Adios
Me voy, Adios
Y no me dejas ni tan solo la esperanza
Adios, Amor, Adios

Adios, Adios
Me voy, Adios
Y no me dejas ni tan solo la esperanza
Adios, Amor, Adios

Y no me dejas ni tan solo la esperanza
Adios, Amor, AdiosNuk kemi video për këtë këngë.
Jennifer Lopez - Adios
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Adios".
3. Video është e këngës "Adios", por nuk këndohet nga Jennifer Lopez.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Jennifer Lopez:


Komente 0