A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Jenny Jonas

Choose star rating

Rating:  4.2 / Votes cast:  12
  • Origin:
  • Tirane 
  • Residence:
  • Shqipëri 
  • Age:
  • 25
  • Zodiac sign:
  • Dashi ♈
BIOGRAFIA: Jenny Jonas is a singer of Pop music. Më datë 11 Korrik 2015, Jenny Jonas publikon videoklipin "Ne Zemer", në bashkëpunim me Elgit Doda. Më datë 1 Shtator 2018, Jenny Jonas publikon videoklipin "Edhe Sonte". Më datë 31 Dhjetor 2018, Jenny Jonas publikon videoklipin "Over & Over". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Filloreta Raçi (Fifi)....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Instagram

Account

SnapChat

Account

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Sara Kapo

Enia

Matilda Mati

Ayssel Kristuli

Albora

Elma

Dea Rifati

Lorela Sejdini

Vanny (Vanesa Krasniqi)

Verona Berisha


Tags: Jenny Jonas

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019