Më mbaj mend (për 1 muaj)

Jenny Jonas - Edhe Sonte Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  3

Baby rri sa me ngate ngate zemres teme sonte
Se e ben ti hot hot zemren teme sonte
Nuk e dija se dashnia ste mjaftonte
Baby rri sa me ngate ngate zemres teme sonte

Jo nuk e kam rrejt
Ja kam thon nsy e sinqerte
E kam dit se sa ka vlejt
Ai kurre ska dit me mdasht

Per ty mu mndalet zemra
Pa ty nuk kam as vena
I ke perpi si hijena
Sa tjera, sa tjera
Dhe pse dashni mo skena
Me mu ti lej kto skena
Nuk muj me tmbajt me rrena
O zemra o zemra

Baby rri sa me ngate ngate zemres teme sonte
Se e ben ti hot hot zemren teme sonte
Nuk e dija se dashnia ste mjaftonte
Baby rri sa me ngate ngate zemres teme sonte


Sesht jo ku me dit
Ka ardh fundi edhe pike
Pa ty mbase do jet frike
Vec tlutem rri dhe pak

Per ty mu mndalet zemra
Pa ty nuk kam as vena
I ke perpi si hijena
Sa tjera, sa tjera
Dhe pse dashni mo skena
Me mu ti lej kto skena
Nuk muj me tmbajt me rrena
O zemra o zemra

Baby rri sa me ngate ngate zemres teme sonte
Se e ben ti hot hot zemren teme sonte
Nuk e dija se dashnia ste mjaftonte
Baby rri sa me ngate ngate zemres teme sonteNuk kemi video për këtë këngë.


Jenny Jonas
Publikimi: 01/09/2018


Jenny Jonas - Edhe Sonte
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Edhe Sonte".
3. Video është e këngës "Edhe Sonte", por nuk këndohet nga Jenny Jonas.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Jenny Jonas:


Komente 0