Më mbaj mend (për 1 muaj)

Jericho - Kur Do Te Pushoje Kjo Kenge Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  27

Kur do të pushoj ma kjo kangë
Mërzinë kjo bukuri dot nuk e than

2x
Sytë mu kanë ranu
Zemër rri me mu

Në vena gjaku i djallit po më lëviz
Duart i hap e muret po i grithë

2x
Sytë mu kanë ranu
Zemër rri me mu

na na na na na


Ky tekst u dërgua nga Luanesha


Akordet:

e-----------------------------------------------------------|
B----2-2--1---2-2--1---2-2--1---2-2-1---2-2--1--------|
G----3-3--2---3-3--2---3-3--2---3-3-2---3-3--2--3-5--|
D----3-3--3---4-4--3---3-3--3---4-4-3---3-3--3--4-7--|
A-----------------------------------------------------6-8--|
E-----------------------------------------------------------|Jericho
Publikimi: 01/12/2002


Jericho - Kur Do Te Pushoje Kjo Kenge
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kur Do Te Pushoje Kjo Kenge".
3. Video është e këngës "Kur Do Te Pushoje Kjo Kenge", por nuk këndohet nga Jericho.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Jericho:


Komente 0