Më mbaj mend (për 1 muaj)

Jess Discographic

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4
  • Jetojnë dhe veprojnë në :
  • Shqipëri 
Jess Discographic është një produksion i njohur.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

Produksione Të Ngjashme:

Muza

Avi Rinia

Evropaturist

Zeri I Llapit

Cani Company

Bass

Str8dope Ent.

Sekuencë

Rexha Productions

Tirana

Tags: Jess Discographic, Jess Studio, A.A Film Company


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet