A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Jeta Faqolli

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  52
  • Vendlindja:
  • Librazhd 
  • Mosha:
  • 40 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Bricjapi ♑
BIOGRAFIA: Jeta Faqolli është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. AUTOBIOGRAFI: Fillimi im në skenën muzikore ka qenë në moshën 5 vjeçare në koncerte dhe festivale për fëmijë. Gjithashtu kam qenë pjesëmarrëse në shumë aktivitete kulturore. Në moshën 10 deri 14 vjeçare kam studjuar për mandolinë. Gjatë kësaj periudhe ka qenë transferimi im për Tiranë me familjen time, ku jeta atje do të ishte një periudhë e vështirë për mua dhe familjen time. Kjo për arsye se Tirana ishte qytet i madh për tu amjentuar dhe për t...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Kanali

Youtube

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Elda Shabani (Madonna Shqiptare)

Zhaku

Eltina Minarolli

Elia Zaharia

Jonida Maliqi

Juliana Pasha

Eneda Tarifa

Ingrit Gjoni

Hueyda El Sayed

Anila Mimani


Tags: Jeta Faqolli, Jeta Faqoli

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019