Jeta Vojkollari

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  21
  • Vendlindja:
  • Tiranë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kanada 
BIOGRAFIA: Jeta Vojkollari është një autore këngësh shumë e njohur. JETA VOJKOLLARI was born and raised in Tirana, Albania. She studied Economics at the University of Tirana. Jeta has won awards for several song lyrics, two of which became hits. Her experience and passion to write has led her to this book. She lives in Toronto, Canada with her husband and works for the City of Toronto. The Devil I Paid For Advice is her first novel....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Faqja

Zyrtare

Shto profile

zyrtareAutor i këngëve:

Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko Më ShumëArtistë Të Ngjashëm:

Xheraldina Vula


Tags: Jeta Vojkollari

Krijo Një Kartolinë