Më mbaj mend (për 1 muaj)

Jetmir Abazi

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Jetmir Abazi është një këngëtar. Më datë 19 Qershor 2021, Jetmir Abazi publikon videoklipin "Mjeri Une". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Agon Neziri. Videoklipi u prodhua nga kompania RGB Entertainment....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Jetmir Abazi

Komente 0