A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Jetmir Barbullushi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2 / Votuan:  4
Jetmir Barbullushi është një autor këngësh i njohur.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare

Autor i këngëve

Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko Më Shumë



Artistë Të Ngjashëm:

Nazmi Sfishta

Muharrem Xhediku

Klodi Shehu

Alfred Capaliku

Arti Rec

Ilir Livoreka

Kadri Sherifi

Alban Male

Sezgin Curi

Fabian Asllani


Tags: Jetmir Barbullushi

Krijo Një Kartolinë




Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019