Më mbaj mend (për 1 muaj)

Jetmir Salihu

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  14
  • Mosha:
  • 25 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Dashi ♈
BIOGRAFIA: Jetmir Salihu është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 5 Tetor 2017, Mendi Bitonia publikon videoklipin "Dada Sale", në bashkëpunim me Jetmir. Më datë 5 Shkurt 2018, Niil-B publikon videoklipin "0%", në bashkëpunim me Jetmir Salihu. Më datë 15 Mars 2018, Jetmir publikon videoklipin "Jo Me Mu". Më datë 16 Prill 2018, Jetmir publikon videoklipin "Film", në bashkëpunim me Niil-B & Flow. Më datë 20 Qershor 2018, Jetmir publikon videoklipin "Ej". Më datë 14 Shtator 2018, Klaudia D. ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Profili

Snapchat

Komente

1 🔥    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

8

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha


Artistë Të Ngjashëm:

Arjan Rrahmani

ANI (RapBoy)

Flori ABG

Andi AD

Flame (Flamur Selmani)

THUG1

Redrum

5kinny

ELAI

Lafred

Tags: Jetmir Salihu


Komente mbi këtë artist


Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet