TEKSTESHQIP

Jetnis
Bruder
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Bruder" kënduar nga Jetnis.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Pasi u plotësua me të gjithë komponentët e saj, projekti u paraqit tek fansat mjaft këndshëm me klip muzikor, produksioni i të cilit u krijua nga Blerim Salillari Films. Ky videoklip u publikua me datë 1 Nëntor 2022. Për këtë këngë kanë punuar bashkarisht tekstin Jetnis, Naqe7 & Renard91, arranzhimi është shkruajtur nga Xhoni Beats, ndërsa studio producenti është Xhenty.