A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Jeton Cermjani

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  6
BIOGRAFIA: Jeton Cermjani is a popular singer of Modern Traditional music. Në vitin 2015, Jeton Cermjani publikon albumin "Kenge Dasmash Me Promo Band". Në vitin 2018, Jeton Cermjani publikon albumin "Live 2018"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Duchi

Sokol Koçi

Andi Mezini

Sead Asllani

Ali Gërguri

Granit Hyseni

Lumni Tershana

Fatmir Elezi

Meti (Muhamet Berbatovci)

Shkelqim Kola


Tags: Jeton Cermjani

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019