Jeton Drevinja
Jeton Drevinja

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}Biografia

BIOGRAFIA: Jeton Drevinja është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 27 Prill 2018, Jeton4Real publikon videoklipin "Real Talk". Më datë 10 Qershor 2021, Jeton & Keya publikojnë videoklipin "Gaz". Më datë 7 Korrik 2021, Jeton & Keya publikojnë videoklipin "Havera Kena". Më datë 19 Nëntor 2021, Jeton & Keya publikojnë videoklipin "Ghetto". Më datë 29 Janar 2022, Jeton publikon videoklipin "Retard". Teksti i këngës u shkrua nga Jeton Drevinja....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje» Dërgo Një Këngë »


Komente 0