Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Jeton Fetiu

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  8
BIOGRAFIA: Jeton Fetiu është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore rapsodike. Në vitin 2018, Jeton Fetiu & Kastriot Seferi publikojnë albumin "Mallkimi I Ushtarit"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtareMallkimi I Ushtarit (2018)


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Afrim Gashi

Skënder Fejzullahu

Jonuz Delaj

Shaban Demaj

Bajram Gashi

Fadil Nreca

Salih Gashi

Xhavit Nimanaj

Fetah Bajgora

Basri Bega


Tags: Jeton Fetiu

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet