A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Jeton Murati

Choose star rating

Rating:  1 / Votes cast:  2
BIOGRAFIA: Jeton Murati is a singer of Modern Traditional & Tallava music. Më datë 12 Korrik 2017, Jeton Murati publikon videoklipin "Ku Ka Shqipe Behet Shkrum". Muzika e këngës u punua nga Bimi Mustafa, teksti u shkrua nga Ejup Shabani. Më datë 14 Korrik 2018, Jeton Murati publikon videoklipin "Kuklla". Muzika e këngës u punua nga Artan Jusufi, teksti u shkrua nga Ejup Shabani. Më datë 21 Maj 2019, Jeton Murati publikon videoklipin "O Llokum"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Shkelzen Masholli

Luan Qallaku

Faton Thaqi

Hajdar Gashi

Mejdi Tafaj

Besnik Sinani

Besi Avdo

Rrem Gjakova

Xhavit Lezi

Granit Shala


Tags: Jeton Murati

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019