TEKSTESHQIP

Jeton Murati
Gurbeti
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Gurbeti" kënduar nga Jeton Murati.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Pasi u përzgjodhën bashkëpuntorët dhe u kurua çdo aspekt, ky krijim muzikor u paraqit tek ne i ilustruar me anë të një videoklipi, për të cilin u bashkëpunua me Zati Production. Ky videoklip u publikua me datë 18 Korrik 2022. Muzikën e këngës e kompozoi Alldin Sallahi, ndërsa autor i tekstit rezulton të jetë Ejup Shabani.