A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Jeton Rrudhani

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  2
BIOGRAFIA: Jeton Rrudhani është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore vajtuese. Më datë 28 Mars 2017, Jeton Rrudhani publikon videoklipin "Si Te Them"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Valon Selimi

Shaip Sherifi

Shpend Kerleshi (Pena)

Artan Rexha

Alban Bala

Lindi Mehmeti

Leutrim Llozani

Bekim Ademaj

Labinot Ademi

Ismajl Rexha


Tags: Jeton Rrudhani

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019