Më mbaj mend (për 1 muaj)

Jeton Zeqiri

Nuk ka akoma asnjë votë

  • Vendlindja:
  • Tetovë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Maqedoni 
BIOGRAFIA: Jeton Zeqiri është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Fillimet e tijë ishin, me grupin e njohur tashmë C4. Pjestarë të cilët ishin, JETON, S4MM, ILLMILL, në menaxhment të Enis Baftiut. Në vitin 2016 ishte i ftuar bashk me S4MM në Emisionin e KTV-së "NEJA N'BLLOK". Në datë 15 shkurt të vitit 2017, publikoi audion e parë të titulluar "FAKE", e përpunuar nga S4MM. Në datë 19 korrik të vitit 2017, publikoi audion "LORD KNOWS", e përpunuar nga S4MM. Pas 1 viti rikthehet në datë 24 qershor 2018,...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Profili

Snapchat

Kanali

Youtube

Profili

Facebook

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Enis (Last King's)

Lila

Gansito

Albozz

Arti Durmishi

Xonn

Fasti

Mc Vani

Dringo

Terror A.K.A Shkupi

Tags: Jeton Zeqiri, Jeton, Toniboy


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet