Më mbaj mend (për 1 muaj)

Jeton - Ludoking  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

19/03/2019

2019-03-19T21:11:10+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ludoking" kënduar nga Jeton.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Jeton i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Jeton Zeqiri:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet