Më mbaj mend (për 1 muaj)

Jeton - Rikthimi Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

U pata kan shum i vogel
e bojsham shum probleme
nuk shkojsha ne shkoll po
shkojsha me vjedh naj pare
bashk me shokun tim B1k3r.
U per lajsha me shoket e mi
sepse ju hajke mut goja se
keto punt te keqija kurkujt
nuk ja haroja jouuuuuuuuu.
Dhe do shok e permendshin
ni Elvin une thash kush asht
aj Elvin edhe shkrujta kungja.
Kush asht aj elvi secili ne byth
ja shtin.Me bohet mbret kur
osht skelet.Me bohet gangster
kur osht peder.Ki grup me fmi
kur te qes allti.Na ket grup e
kemi bashke me dj xemi


Ky tekst u dërgua nga  furkanJeton
Publikimi: 23/01/2012


Jeton - Rikthimi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Rikthimi".
3. Video është e këngës "Rikthimi", por nuk këndohet nga Jeton.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Jeton:


Komente 0