Më mbaj mend (për 1 muaj)

Jj Gangster Dogg - Mbetem Shqiptar  (Feat. Moris & Jorida)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Pjesëmarrëse në

Top Fest 1

Komente

Asnjë Koment

24/05/2004

2004-05-23T23:00:00+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Mbetem Shqiptar" kënduar nga Jj Gangster Dogg.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Jj Gangster Dogg i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet