Më mbaj mend (për 1 muaj)

JKN - Sa Je Fiksu (Feat. Marsel Ademi)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  3

Sa me je fiksu e shoh ne syt e tu
Sa po don me dit me zjat kjo nat na na na

Zemer sa me je fiksu
te lutem eja me mu
Te dua pa mbarim
Se ti je shpirti im


Ky tekst u dërgua nga Soni beratitJKN
Featuring: Marsel Ademi
Publikimi: 07/05/2015
Teksti: JKN
Video Produksioni: ND Film Pro


JKN - Sa Je Fiksu
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sa Je Fiksu".
3. Video është e këngës "Sa Je Fiksu", por nuk këndohet nga JKN.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga JKN:


Komente 0