Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  16
BIOGRAFIA: Marsel Ademi është një këngëtar dhe autor këngësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo etno. Më datë 7 Maj 2015, Jkn publikon videoklipin "Sa Je Fiksu", në bashkëpunim me Marsel Ademi. Më datë 9 Korrik 2015, Rati publikon videoklipin "Dale Ngadale", në bashkëpunim me Marsel Ademi. Më datë 26 Korrik 2016, Labinot Rexha publikojnë videoklipin "Syte E Tu", në bashkëpunim me Marsel Ademi & Loni. Më datë 18 Mars 2017, Marsel Ademi publikon videoklipin "Panamera". Më datë 17 Korrik 2017, Marsel Ademi & Naldi publikojnë videoklipin ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Komente

Asnjë Koment

    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Marsel Ademi

Komente 0