Më mbaj mend (për 1 muaj)


Nuk ka akoma asnjë votë

 • Emri i Vërtetë:
 • Xhulio Xhaferri
 • Vendlindja:
 • Tirane 
 • Mosha:
 • 35 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Bricjapi ♑
BIOGRAFIA: JMC është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Emri i tij i vertete eshte XHULIO XHAFERRI. Emri JMC ka lindur nga shkronjat e para te Julio Microphone Criminal. Eshte pjesetar i grupit "OMERTA" qe do te thote BETIM PER HESHTJE Në Prill 2005, Jmc merr pjesë në Top Fest 2 me këngën "Degjo Dhe Mos Harro". Në Maj 2008, Jmc merr pjesë në Top Fest 5 me këngën "Alasalut", në bashkëpunim me Liri....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Jmc, J.M.C, J.M.C., J Mc, Omerta, Xhulio Xhaferri

Komente 0