Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  62
  • Emri i Vërtetë:
  • Joana Smakaj
BIOGRAFIA: Joana është një këngëtare e njohur. Është një nga këngëtaret më të bukura të skenës shqiptare dhe dikur edhe “Miss Lezha”, me një fizik perfekt, kjo është Joana Smakaj. Megjithëse shumë kolege të saj do të mendoheshin para se të ndërmerrnin një hap të tillë, Joana pas 6 vitesh që kishte sjellë në jetë djalin e saj, u bë mama për herë të dytë, duke sjellë në jetë këtë herë një vajzë shumë bukuroshe, për të cilën kanë menduar një emër po aq të bukur Paris, një ndër kryeqytetet më të ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Erinda Dhima

Luljeta Kuraja

Lili

Tina Shkodra

Stela Brahimllari

Meda (Nurimeda Kamberi)

Venera Imeri

Liliana Kanina

Jorida Zaimaj

Lina


Tags: Joana, Joanna, Joana Smakaj

Krijo Një Kartolinë