A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Joana - Me Mungon


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  2

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

23/11/2007

2007-11-23T00:00:00

Participating in

Kënga Magjike 2007


Mos me puth, nese puthja s'esht e gjate. Mos me zgjo, nese erdhe per pak. Ik se sot, vetem kam deshire te rri. Me kupto, sonte pak ti. Me mungooon. Heshtja nuk me faaal. Ti me mungoon. Shpirtin vras ngadaaal.

Me mungon e pranoj,me mungon sonte nuk kam fryme pa tyy. Me mungon, nata hesht. Dhe mengjesi ngjyroset bardh e zi.
Me mungon e pranoj, me mungon sonte nuk kam fryme pa tyy.Me mungon nata hesht, dhe mengjesi ngjyroset bardh e ziii...
Hooouu... Ooooouuuu.. Me mungon... Oooouuu.... Haaaa.

Me trishton, kur afrohesh dhe s'me prek. Me lendon, nese buzen ti s'ma jep. Kur ti vjen, kam deshire te iki larg. Kur s'te kam, te dua praaaan.Me mungon. Heshtja nuk e faaal.Ti me mungoon. Shpirtin vras ngadal.

Me mungon e pranoj. Me mungon, sonte nuk kam frym pa ty. Me mungon nata hesht. Dhe mengjesi ngjyroset bardh e zi.

Me mungon e pranoj. Me mungon, sonte nuk kam frym pa ty. Me mungon nata hesht. Dhe mengjesi ngjyroset bardh e zi.

Iiiiii...Iiiiiii...aaaaaa...haaa...ooooouuu.iiiiii.

Me mungon e pranoj. Me mungon, sonte nuk kam frym pa ty. Me mungon nata hesht. Dhe mengjesi ngjyroset bardh e zi.


Lyrics submited by www.wowlyrics.comKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019