Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Joanna

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  33
 • Emri i Vërtetë:
 • Joanna Mehmetai
 • Vendlindja:
 • Permet 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Greqi 
 • Mosha:
 • 26 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Peshorja ♎
BIOGRAFIA: Joanna është një këngëtare e njohur. JOANNA Mehmetai eshte nga Permeti, por jeton ne Athine. Më datë 25 Gusht 2017, Kapo & Joanna publikojnë videoklipin "Baby". Më datë 14 Korrik 2018, Joanna publikon videoklipin "Zemra VIP". Më datë 15 Korrik 2019, Thana publikon videoklipin "Taksidia Makrina", në bashkëpunim me Joannën....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

2 🔥🔥

Kanali

Youtube

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

5

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Morena Dyli

Persa

Irsa Qosja

Ajkuna Anxhaku

Suela Malo

Irva Stefa

Xhejni Lito

Siciliana Mazi

Kristina Vreshti

Himena Ymeri

Tags: Joanna, Joanna Iwannou, Joanna Mehmetai


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet