Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Joanna Wakeley

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7
BIOGRAFIA: Joanna Wakeley është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Në Maj 2013, Ardit Çuni merr pjesë në Top Fest 10 me këngën "Thjesht Loje", në bashkëpunim me Joanna Wakeley. Më datë 22 Korrik 2014, Ardit Çuni & Eltina Minarolli publikojnë videoklipin "Dashuri Ne Arrati", në bashkëpunim me Joana & Gramoz Kotroci. Muzika e këngës u punua nga Eltina Minarolli, teksti u shkrua nga Gramoz Kotroci, ndërsa për orkestrimin u kujdes Eltina Minarolli. Videoklipi u prodhua nga Sebastian Production. Më datë 2 Maj 2...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Deborah Xhako

Almeda Luca

Elona

Lori Delhysa

Mirsa Laci

Donjeta Krasniqi

Liridona Sinani (Dona)

Xhuli (Xhuljeta Kuqi)

Jona Koleci

Erisa Dragoshi

Tags: Joanna Wakeley


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet