A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4
  • Vendlindja:
  • Seine-Saint-Denis 
  • Mosha:
  • 28 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Shigjetari ♐
BIOGRAFIA: Jobsab është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Ai është një këngëtar francez me prejardhje marokene dhe turke. Jobsab ka patur sukses në trevat shqipëtare me disa medley të hiteve shqip të vitit 2018. Më datë 16 Maj 2019, Kushtrim Dobra publikon videoklipin "Te Dua / Je T'aime", në bashkëpunim me Jobsab....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Vikus

Krenar Ismaili

Leonardo Kryeziu

Ledion Liço

MVJ

Ardian Mushkolaj (Ardi)

Kook.1

Koda

Siller Banioz

Naixx


Tags: Jobsab

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019