Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

John Cena

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  38
 • Emri i Vërtetë:
 • John Felix Anthony Cena
 • Vendlindja:
 • West Newbury 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Sh.B.A. 
 • Mosha:
 • 42 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Demi ♉
BIOGRAFIA: John Cena është një këngëtar i huaj i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. John Felix Anthony Cena është një mundës profesionist dhe aktor. Ai për momentin është pjestar i WWE. Cena filloi karrierën e tij profesioniste në mundje në 1999 me Ultimate Pro Wrestling, ku ai majti UPW Heavyweight Championship [6]. Në 2001, Cena firmosi një kontratë zhvillimi me World Wrestling Federation (WWF, më vonë me emër WWE). Cena debutoi në sektorin kryesor të WWE më 27 Qershor 2002, dhe që nga ajo ditë, ai ka fituar 21 tituj në total,...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Tunisiano

Claude Kelly

Ben Moody

Joe Dassin

Pablo Alboran

Mabel Matiz

Leonard Cohen

Alexander Rybak

Kubat

Muhabbet


Tags: John Cena

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet