Më mbaj mend (për 1 muaj)

John Shahu - Havana Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  37

Shpirti im te do ty pran
Si ikon zemra te mban
You, you make me feel like no one else before
Mezi pres te vi kjo or, aha
Bejb per ty un kam shum etje
Je oazi i jetes time ti, aha
Je probleme shum pikpyetje
Ti me cmend sa her me nje tjeter rri
Tani mos luaj
Hajde dhe me duaj
Je per mu refren
Jo si mu nuk gjen
Sheqerka ime, helmi zemres time
Hajde mos e zgjat se mbaroi kjo nat...

REF. 2x:
Ti je si hana, passo doble en havana
Je si Tirana qe shpirtin tim po ma merr
Ndoshta gaboj
Du t'jemi bashk kur te zgjohem
Nuk dua me te lendohem
Baby won't you got my way

Bejb per ty un kam shum etje
Je oazi i jetes time ti, aha
Je probleme shum pikpyetje
Ti me cmend sa her me nje tjeter rri
Tani mos luaj
Hajde dhe me duaj
Je per mu refren
Jo si mu nuk gjen
Sheqerka ime, helmi zemres time
Hajde mos e zgjat se mbaroi kjo nat...

REF. 2x:
Ti je si hana, passo doble en havana
Je si Tirana qe shpirtin tim po ma merr
Ndoshta gaboj
Du t'jemi bashk kur te zgjohem
Nuk dua me te lendohem
Baby won't you got my way


Nuk kemi video për këtë këngë.


Renditja: Top 200
Publikimi: 26/02/2019
Muzika: Gramoz Kozeli
Teksti: Gramoz Kozeli

Kartolina (2)

8
8

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga John Shahu:


Komente 0


John Shahu - Havana
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Havana".
3. Video është e këngës "Havana", por nuk këndohet nga John Shahu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.