Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Johnny

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Johnny është një këngëtar. Më datë 1 Mars 2013, Mergim Gojani (Gimi) & Johnny publikojnë videoklipin "Like". Videoklipi u prodhua nga EMF Creative....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

El-Metro

Gezim Berisha

Frensis

Marin Jancu

Mmg

Dinno

Arditi

2m

Snero

Didi

Tags: Johnny


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet