Johnny Rapaj
Johnny Rapaj

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}

  • Vendlindja:
  • Detroit
  • Jeton në
  • MiamiBiografia

BIOGRAFIA: Johnny Rapaj është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 14 Janar 2022, Johnny Rapaj publikon videoklipin "Kill For This". Teksti i këngës u shkrua nga vetë Johnny Rapaj. Më datë 14 Korrik 2023, Johnny Rapaj, Majk & Ermal Fejzullahu publikojnë videoklipin "A Jena". Teksti është shkruar në bashkëpunim nga Johnny Rapaj, Majk, Ermal Fejzullahu & Petrit Sefaj, teksa për arranzhimin e këngës u kujdes RZON. Videoklipi u prodhua nga kompania Fullmoon Production. Më datë 29 Tetor 2023, Johnny Rap...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje» Dërgo Një Këngë »


Komente 0