Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7
  • Vendlindja:
  • Klinë 
  • Mosha:
  • 27 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Dashi ♈
BIOGRAFIA: Jokker është një këngëtar i njohur. Franz Bekaj, apo siç nihet me pseudonimin "JOKKER" kreu Shkollen Fillore Ne (ISMET RAC) Shkollen e mesme e ka nderprere. Si i ri u kyq ne boten e muzikes Hip-Hop (RAP) dhe qysh ne vitin 2008 shkruan vazhdimisht tekste. Ne vitin 2012 lansoj kongen e ti t'par (SOLO) "MASSAKA". Ne vitin 2012 u largua pak nga skena e hip-hopit per probleme personale. Tani eshte rikthyer ne skene perseri me kengen e tij "20.10". Kenget te cilat i dhane nje hov karrier...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtareDuke u ngarkuar... Prisni ju lutem

Shiko më shumë


Artistë Të Ngjashëm:

Robb Daddy

Vegim Furra

Dr.Nushi

Edijan Muhaxheri

Cadox

Ron Rexhi

Napoleon

Bujaa

Herolind Ramabaja

Dossi A.K.A Professional's


Tags: Jokker, Jokkeri, Franz Bekaj

Krijo Një Kartolinë