A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  3 / Votes cast:  2
BIOGRAFIA: Jola is a singer of Pop music. Në Prill 2006, Jola merr pjesë në Top Fest 3 me këngën "Naktrim". Në Maj 2015, Jola merr pjesë në Top Fest 12 me këngën "Do Ta Gjej"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Diellza Dedushi

Sarentina Cako

Ardita Begu

Dea Strica

Marjona Metohu

Anisa Smajlaj

Lily N

Erza

Jona

Marigona Vitia


Tags: Jola

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019