Më mbaj mend (për 1 muaj)

Jolanda Dhamo - Deti Dhe Kurbeti (2002)Jolanda Dhamo - Per Mua Je (2003)Jolanda Dhamo - I Lodhuri (2005)Dërgo një album »


Komente mbi këtë artist