Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Jolanda Kojlovic

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6
BIOGRAFIA: Jolanda Kojlovic është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut. Në vitin 2016, Jolanda Kojlovic publikon albumin "Potpuri Jugu"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtarePotpuri Jugu (2016)


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Esmeralda Kaso

Llambrini Nano

Ani Myzeqarja

Rezarta Hoxhaj

Griselda Pepa

Laxarela

Tefta Kondo

Blerta Agolli

Vitori Balili

Nertila Vreto


Tags: Jolanda Kojlovic, Joly

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet