Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Jon Dhe Janina Dardhishta

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  27
BIOGRAFIA: Jon Dhe Janina Dardhishta është një duo artistësh dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Në Shtator 2013, Jon Dhe Janina Dardhishta marrin pjesë në Fluturat Kumanove 2013 me këngën "Kenga Shqipe"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Hajan Dhe Gjenial Thaqi

Arizana Dhe Adea Zekaj

Arbri Dhe Shkupi

Arrita Dhe Tuana Hoti

Bora Dhe Zijush Elezi

Olta Dhe Elda Sadiku

Erlini Dhe Ervini

Ela Dhe Bora

Laura Dhe Bleona Hashani

Havushe Dhe Andrin Salihi

Tags: Jon Dardhishta, Janina Dardhishta


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet