Më mbaj mend (për 1 muaj)

Jon Dhe Janina Dardhishta
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  30
Këndon kryesisht: për fëmijë/junior

Jon Dhe Janina Dardhishta është duo artistësh. Në Shtator 2013, Jon Dhe Janina Dardhishta marrin pjesë në Fluturat Kumanove 2013 me këngën "Kenga Shqipe".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë Koment


Pjesëmarrja Në Festivale:Komente mbi këtë artist