Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Jon Shala

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
  • Vendlindja:
  •  
BIOGRAFIA: Jon Shala është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Jon Shala, një djalosh i ri premtues nga Prishtina, ka publikuar këngën e tij të parë të cilën ka titulluar “Sun m'Nalin”. Ai është vetëm 17 vjeç dhe shumë ambicioz, ndërsa me zërin e tij karakteristik shpreson të arrijë suksese në muzikën shqiptare. Joni është vetë autori i tekstit të këngës së parë të tij, ndërsa për muzikën është përkujdesur: STR8 FiYA dhe Realsound Studio (Egzon Asllani). Artisti i ri ka premtuar se ku është vetëm fi...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Eki

Indigoman

Ex King

ZeeroMan

B52

Agresioni

Prince Double H

Caspo

Izi

VZ

Tags: Jon Shala


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet