A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Jona Koleci

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  11
BIOGRAFIA: Jona Koleci është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Në Nëntor 2008, Jona Koleci merr pjesë në Kënga Magjike 2008 me këngën "Kohe E Shkuar". Në Dhjetor 2009, Jona Koleci merr pjesë në Festivali i 48-të në RTSH me këngën "Stine Dashurie". Në Maj 2010, Jona merr pjesë në Top Fest 7 me këngën "Humb Kontroll". Në Qershor 2010, Jona Koleci merr pjesë në Çelësi Muzikor 4 me këngën "Dua". Më datë 5 Prill 2012, Jona Koleci publikon videoklipin "Jam Per Ty"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Albina Xhons

Mirsa Laci

Kosovare Xhoni

Blerina Osaj

Agertina Muca

Samanta

Liridona Sinani (Dona)

Saranda Jusufi

Viki

Darla


Tags: Jona Koleci

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019