Më mbaj mend (për 1 muaj)

Jona Rada

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.6 / Votuan:  7
BIOGRAFIA: Jona Rada është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Në Qershor 2007, Jona Rada merr pjesë në Polifest Kids 2007 me këngën "Pasqyra"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Shejla Sylejmani

Erda Bullaku

Sijeta Hoti

Era Saraçi

Aulona Deshishku

Erika Ahmeti

Xhesuida

Nea Hamza

Vesa Kiseri

Blorentina Morina

Tags: Jona Rada


Komente mbi këtë artist