Më mbaj mend (për 1 muaj)

Jona Zeneli

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  761
 • Vendlindja:
 • Prishtinë 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 17 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Dashi ♈
BIOGRAFIA: Jona Zeneli është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Jona Zeneli është një këngëtare e re, e cila përveç muzikës ka ditur të tregoi se përveç këngës nuk mund t’i lë pas edhe mësimet. Ndryshe, Jona është aktive edhe në botën e moderimit ku prezanton emisionin për fëmijë “Top Hop Hiti”, në RTV 21, ndërkaq thotë se ëndërron që të jetë një këngëtare dhe moderatore e suksesshme. Përveç muzikës ajo është edhe nxënësja më e mirë e klasave të treta në shkollën fillore “Meto Bajraktari”, përderisa kohën e l...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

27 🔥  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

11

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha


Artistë Të Ngjashëm:

Arbnora Rexhepi

Elta Ademi

Erza Hoti

Blinera Muzhaku

Roza Sadiku

Edueda Salihaj

Vesa Berisha

Anika Berisha

Lorina Dula

Djellona Krasniqi

Tags: Jona Zeneli


Komente mbi këtë artist


Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet