Më mbaj mend (për 1 muaj)

Jonald Haxhia

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  17
  • Vendlindja:
  • Memaliaj 
  • Mosha:
  • 32 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Ujori ♒
BIOGRAFIA: Jonald Haxhia është një këngëtar dhe autor këngësh i njohur. Qe ne moshe te vogel eshte aktivizuar ne aktivitet e ndryshme qe organizoheshin ne qytetin e Memaliaj dhe Rrethit Gjirokaster. Ne moshen 16 vjecare ai shkruajti kenget e tij te para me grupin qe kishte krijuar. Ne vitin 2009 me Grupin Alternative ai nxorri Albumin e tij te pare dhe klipin e pare me kengen Dramë mature titull qe mbante dhe albumi i tyre i pare tashme ai ka kenduar disa kenge edhe si solist ku kenga me e re titullohet Baby nje b...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Anëtar i grupit

Alternative

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Egert Pano

Gentjan Dema

Indrit Lelo

Alban Arifi

El Padrino Man

Bledi Polena

Aldo Simoni

Visjan Ukcenaj

Denis Kraja

Maringlen Linadi

Tags: Jonald Haxhia


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet