A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Jonas Brothers

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1
  • Origin:
  •  
  • Residence:
  • Sh.B.A. 
BIOGRAFIA: Jonas Brothers is a very famous group/international artists of Pop music. Jonas Brothers janë një grup muzikor amerikan. Popullaritetin e fituan në Disney Channel. Me prejardhje nga New Jersey, grupi përbëhet nga tre vëllezër : Paul Kevin Jonas II (Kevin Jonas), Joseph Adam Jonas (Joe Jonas), dhe Nicholas Jerry Jonas (Nick Jonas). Në verën e 2008-ës, ata morën pjesë në filmin origjinal të Disney Channel Camp Rock. Grupi ka lansuar katër albume : It's About Time, Jonas Brothers, A Little Bit Longer dhe Lines, Vines and ...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts» Add A Song »

Related Artists:

Lady Antebellum

High School Musical

Spice Girls

T.A.T.U.

Lawson

Rbd

One Direction

La Quinta Estacion

Green Day

Incubus


Tags: Jonas Brothers

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019