Jonathan Pilika

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  2
  • Vendlindja:
  • Tiranë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 25 Vjeç
BIOGRAFIA: Jonathan Pilika është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Ai ka studiar administrim biznesi. Në vitin 2014, Jonathan Pilika merr pjesë në The Voice Of Albania 4. Në Maj 2015, Jonathan Pilika merr pjesë në Top Fest 12 me këngën "Me S'te Njoh"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Pjesëmarrës në

Voice Of Albania

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Gust Gjeci

Alesio Zaloshnja

Toli

Frenkli Vjero

Rod

Leonardo Kryeziu

Krenar Ismaili

Lory B

Agon Latifi

Phatooni


Tags: Jonathan Pilika, Jonatan, Xhonatan Pilika

Krijo Një Kartolinë