A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  4.2 / Votes cast:  14
Jonida is a young writer.
No biography...


>> Add Biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social AccountsRelated Artists:

Aurora Spahiu

Rinore Dakaj

Aferdita Salihu

Alberta Lama

Ersa Maqastena

Elmedina Osmanaj

Nurije Bektashi

Doruntina Muji

Hegisa Xhumari

Lorna Pjetri


Tags: Jonida

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019