A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Jonida Maliqi - Jeta S'Është Loder


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.8 / Votuan:  4

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

08/06/2016

2016-06-08T13:51:54

Këngë e albumit:

"100 Këngët E Shekullit Vol. 4"


Dikur fëmijë lodronim
Ne te dyja bashke
Një ditë kërkove kukullen
Plot dëshirë ta dhashe
E dija se kjo loder
Ishte e shtrenjte për ty
Deshiren ta lexova
Ne ata sy

Një ditë do linim lodrat, femirine
E bashke do jetonim
Moshen e rinise
E para do mesoje
Të miat enderrime
Do njihje ti kush ishte
Dashuria ime

Si ta mendoja valle
Me thuaj
Si ta mendoja unë
Ti me rrembeva jetën time
Atë që desha shumë
Si loder do ta mbash ti
Eh për sa kohe, se di
Ndaj s¡¯te fal, kjo zemra ime
Si t¡¯ju fale
Me thuaj valle (2x)

Kudo te shkoni
Pas ju ndjek
Mallkimi im
Ky shpirti i vrarë
Qe nuk gjen
Jo, asnjë ngushellim
Se loder s¡¯është kjo jeta ime
Prandaj lehtë
Nuk u¡¯a dhuroj
Ndonëse dhimbja po me mbyt
Do te di unë ta jetoj (2x)


Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019